بررسی صفحه مرور پروژه


پس از ورود به بخش پروژه ها و کلیک بر روی هر کدام از پروژه های خود صفحه زیر بارگذاری می شود.

اولین بخشیکه به شما نمایش داده می شود مروری از وضعیت پروژه شماست. چه تعداد وظیقه فعال است و چه تعداد از وظایف کامل شده است. همچنین میزان پیشرفت پروژه خود را می توانید به انضمام زمان باقی مانده از پروژه خود و هزینه های آن را مشاهده کنید.

بخش اول: مرور پروژه ها

در این قسمت چندین گزینه از جمله زمان شروع و پایان و نوع پروژه و هزینه ان مشخص شده است.

شماره 1 نوع صورت حساب : صورتحساب و نوع محاسبه پروژه را نشان می دهد . پروژه ها بصورت یک هزینه ثابت یا بصورت ساعت کار مشخص می شود.

شماره 2 نرخ هر ساعت : در پروژه ها هزینه بصورت ساعت یا نرخ ثابت محاسبه می شود . مبلغ هر ساعت برای خدمات ساعتی مانند کارشناس صادرات یا بازاریابی محاسبه  می شود و هزینه ثابت برای سایر پروژه ها مانند بسته های بازاریابی ایمیلی تلفنی و گوگل یا ارزیابی محصول در نظر گرفته می شود.

شماره 3 وضعيت : نشان دهنده مرحله پشرفت پروژه است که می تواند در حال پیشرفت لغو شده کامل شده باشد.

شماره 4 تاريخ شروع : این گزینه به زمان شروع پروژه اشاره دارد.

شماره 5 تاریخ پایان : این گزینه نشان دهنده تاریخی است که پروژه به پایان میرسد.

توجه : تاریخ ها می تواند بر اساس شرایط تغییر کند.

شماره 6 وظايف باز و در جريان:  نشان دهنده میزان وظایف کامل شده و در حال اجرا است. عدد سمت راست وظایف باز و عدد سمت چپ تعداد کل وظیفه ها است.

شماره 7 روزهاي گذشته : این گزینه نشان می دهد پروژه چند روزه است و چه مقدار از ان صرف شده است. عدد سمت راست نشان دهنده زمان مصرف شده و عدد سمت چپ زمان کل پروژه است.

شماره 8 مجموع هزینه ها : اگر پروژه شما بر اساس ساعت کارکرد باشد میزان ساعت های مصرف شده و هزینه ان را  در این قسمت مشاهده می کنید.

شدر این بخش شما میزان هزینه برای پروژه خود را مشاهده می کنید که به دو بخش تقسیم می شود:

ساعت ها و زمان های صورتحساب شده: که به زمان و هزینه های اشاره می کند که فاکتور ان پرداخت شده.

ساعت ها و زمان های صورتحساب نشده: به زمان و هزینه های پروژه اشاره می کند که هنوز فاکتور ان یا ایجاد نشده یا توسط مشتری پرداخت نشده است.

شماره 10 توضيحات پروژه : در صورتی که مدیر پروژه یا پنل توضیحی درباره پروژه داشته باشند شما می توانید ان را در این بخش مشاهده کنید.

شماره 11 اعضاي پروژه : در این بخش شما می توانید کارشناسان مسئول پروژه خود را مشاهده کنید.


آيا اين مقاله مفيد بود؟ • از کجا شروع کنم؟

  زمانی که شما اطلاعات حساب کاربری خود را در فرم ورود وارد می کنید صفحه روبرو برای شما بارگذاری می شود.این آموزش به شما کمک می کند تا با محیط پنل صادرات...

 • معنی هر کدام از اجزای صفحه پروژه چیست؟

  صفحه اول پروژه: مرور پروژه : خلاصه ای از وضعیت پروژه مانند زمان و هزنیه و تعداد وظایف و میزان پیشرفت را نشان می دهد. وظایف: این بخش لیست تمام وظایف ...

 • چگونه لیست پروژه ها را بررسی کنم؟

  برای دسترسی بهتر به لیست پروژه ها و خلاصه وضعیت آنها می توانید روی منو بالا و بر روی گزینه پروژه ها کلیک کنید. صفحه روبرو که برای شما بارگذاری شده اس...

 • وظیفه چیست؟

  وظایف به مجموعه اقداماتی که می بایست در پروژه صورت گیرد اطلاق می شود. شما بعد از کلیک بر روی پروژه مورد نظر خود و انتخاب سربرگ وظایف با عکس روبرو موا...

 • چگونه در وظایف نظرات خود را بنویسم؟

  هنگامی که روی یک وظیفه کلیک می کنید با صفحه روبرو مواجه می شوید . در این بخش شما می توانید اطلاعات خود را بارگذاری کنید و نظرات و اطلاعات خواسته شده ر...